شرایط اقساط

خرید سیم کارت قسطی

چرا افراد حاضر شدند تا اقدام به خرید و فروش سیم کارت اقساطی کنند؟

با بالارفتن قیمت ها و نوسانات بازار یکی از بازارهایی که بازهم تحت تاثیر این نوسانات است، بازار خرید سیم کارت بوده که با بالا رفتن قیمت ها توانایی افراد در حوزه خرید کاهش به سزایی پیدا کرده است، از این رو است که خرید سیم کارت قسطی می تواند یکی از راه حل هایی باشد که به شما پیشنهاد می شود. اما آیا خرید سیم کارت همراه اول قسطی راحت است؟ آیا می توان سیم کارت اقساطی بدون پیش پرداخت خرید؟

خرید اقساطی سیم کارت 0912

پیش از هر اقدامی باید بدانید که سیم کارت های 0912 یکی از پرتقاضاترین نوع سیم کارت ها برای خرید اقساطی به شمار می آید. اما چرا افراد علاقمند به خرید سیم کارت های 0912 هستند؟

در ابتدای راه بهتر است برگردیم و نگاهی به قیمت سیم کارت 0912 داشته باشیم تا بفهمیم چرا تقاضای بازار برای خرید اقساطی آن بالا است. برای خرید سیم کارت همراه اول با پیش شماره 12 باید هزینه گزافی پرداخت شود که افراد ترجیح می دهند تا به جای خرید کامل به سراغ خرید سیم کارت اقساطی 0912 بروند. 

ترویج این موضوع سبب می شود تا فروشندگان این سیم کارت‌ها، با توجه به سطح فعالیت، قیمت سیم کارت و دیگر شرایط اقدام به فروش اقساطی آن می‌کنند. با افزایش قیمت و ارزش سیم کارت‌ 0912 بسیاری از افراد به چشم سرمایه به آن نگاه می‌کنند. ما در این محتوا تلاش خواهیم کرد تا شما را با سیم کارت 0912 ارزان قسطی بدون سود، تاریخچه، مزیت و روش‌های فروش اقساطی آن آگاه کنیم.
سیم کارت‌ 0912 متعلق به قدیمی‌ترین اپراتور کشور یعنی همراه اول است. همراه اول در این سال‌های اخیر با تزریق سیم کارت‌های متنوع به بازار نتوانست از ارزش این سیم کارت بکاهد و برعکس ارزش آن روز‌به‌روز بیشتر هم شد. ابتدا بهتر است به صورت مختصر با تاریخچه این سیم کارت آشنا شویم که در ادامه شرح خواهیم داد.

جهت خرید سیم کارت قسطی 0912 می توانید به راحتی از مراکز معتبر خرید سیم کارت همراه اول تهیه کنید، بازار خرید و فروش سیم کارت در چند سال گذشته بسیار رشد داشته و شما می توانید سیم کارت کد تهران را به راحتی به صورت اقساطی تهیه کنید، خرید سیم کارت قسطی همراه اول یکی از گزینه هایی می باشد که افراد بسیاری به دنبال آن می باشند. یکی از بخش هایی که باید برای سیم کارت ها در نظر بگیرید کد سیم کارت ها می باشد؛ سیم کارت های کد 1 به نسبت دیگر سیم کارت ها از طرفدار های کمتری برخوردار است و این موضوع سبب شده تا سیم کارت اقساطی کد ۳ به راحتی خرید و فروش شود. فروش اقساطی سیم کارت کد 1 نیز انجام میشود اما از طرفداران کمتری برخوردار هستند.

شرایط خرید اقساطی سیم کارت

جهت خرید قسطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد. شما می توانید برای خرید اقساطی سیم کارت همراه اول باید در ابتدا ثبت نام خط 912 قسطی را انجام دهید و پس از دریافت متن قرارداد فروش اقساطی موبایل به راحتی خط قسطی همراه اول مورد نظر خود را تهیه کنید.

تاریخچه سیم کارت 0912

این سیم کارت دائمی برای اولین بار در تاریخ 19 مرداد سال 1373 با هدف راه‌اندازی سیستم موبایل کشور توسط مخابرات راهی بازار شد تا مشترکین آن، استفاده کنند. بعد از این تصمیم‌گیری، ثبت‌نام‌ها شروع و سپس اقدام به واگذاری کردند، شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که در همان ابتدا 4 سیم کارت 0912 به نهاد ریاست جمهوری واگذار شد.

از آن ‌روزها تقریبا حدود 26 سالی می‌گذرد که اولین سیم کارت واگذار شده در تهران با شماره 09112110000 بود که بعدها پیش‌شماره آن تغییر کرد. نکته جالبی که وجود دارد سیم کارت‌های 0912111 است که به اشخاص عادی و سیم کارت‌های 0912112 که به اشخاص دولتی واگذار می‌شد. هم اکنون با فراهم آمدن موقعیت خرید قسطی سیم کارت همراه اول 0912 ارزش و قیمت آن نیز بیشتر شده است؛ شما میتوانیدد سیم کارت 912 قسطی خریداری کنید.

کد ‌های سیم کارت 0912 براساس کد

مهم‌ترین کدهای سیم کارت 0912 که به صورت نقد و اقساط در سایت‌ها و دفاتر پیشخوان به فروش می‌رسد یکی از انواع سیم کارت هایی که می توانید برای خرید در نظر بگیرید سیمکارت های کد 9 می باشد قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹ معمولی می تواند بسیار مناسب و به صرفه باشد چراکه قیمت سیم کارت کد 9 اقساطی بسیار مقرون بصرفه میباشد، سیم کارت کد 3 قسطی نیز میتواند از گزینه های عالی برای خرید باشد؛ متاسفانه خط 912 کد 0 اقساطی به فروش نمی رسید. از جمله کد های دیگر همراه اول عبارتند از:

مزایای خرید اقساطی سیم کارت 0912

این روزها با افزایش قیمت سیم کارت 0912‌، صاحبان آن به چشم سرمایه به آن نگاه می‌کنند؛ چرا که با خرید اقساطی آن از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوند:

  • صاحب خط 0912 شدن با پیش‌پرداختی پایین
  • صاحب خط شدن بدون نیاز به چک و ضامن
  • اقساط بلند مدت با سود متعارف
  • به نام بودن سند از همان ابتدا

شما اگر به دنبال آن هستید که سیم کارت 0912 خود را به صورت اقساطی تهیه کنید، بهتر است به سایت‌های فروشندگان خدمات موبایل مانند سایت بهبودی موبایل مراجعه کنید تا بتوانید تصمیمی صحیح گرفته و نسبت به خرید سیمکارت اقساطی اقدام کنید.

شرایط خرید اقساطی سیم کارت 0912

با رواج پیدا کردن خرید اقساطی سیم کارت 0912‌، بعد از انتخاب شماره، شرایط مختلفی مانند نو، کارکرده، مدت زمان کارکرد، نوع خط و دیگر شرایط برای قیمت‌گذاری بر روی سیم کارت لحاظ می‌شود. شما برای خرید اقساطی خط همراه اول از این سایت لازم است که ابتدا حساب کاربری ایجاد و با پذیرش قوانین سایت، پیش شماره دلخواه خود را انتخاب کنید. به صورت کلی شرایط آن به شرح زیر است:

  • تعیین مبلغی به عنوان پیش پرداخت «حداقل مبلغ 20٪ و حداکثر مبلغ 70٪»
  • تماس با فروشنده خط
  • مراجعه حضوری
  • عقد قرارداد

در ادامه ذکر چند نکته ضروری است، اول آن‌که هنگام عقد قرارداد وجود کارت ملی طرفین ضروری است و نکته دوم آن‌که بعد از پرداخت آخرین قسط، سیم کارت به نام زده می‌شود. در ادامه به این موضوع هم دقت داشته باشید که در صورت عدم پرداخت اقساط تعیین‌شده در زمان‌های مقرر، فروشنده سیم کارت قادر است تا استفاده از خط را محدود یا آن را قطع کند.
نکته مهم در خصوص سایت، این سایت تنها یک رابط بین خریدار و فروشنده محسوب می‌شود و مسئولیتی در برابر معاملات صورت‌گرفته ندارد، بنابراین هنگام خرید خط قسطی 0912 تمام ملاحظات لازم را در نظر بگیرید.

چرا خرید سیم کارت اقساطی 0912 بدون چک و سفته صورت می‌گیرد؟

شاید هنگام خرید خط همراه اول قسطی، برایتان این سوال مطرح شود که چرا خرید و فروش بدون گرفتن چک و سفته صورت می‌گیرد که در جواب باید این‌گونه توضیح داد: «فروش اقساطی سیم کارت 0912 به صورت اجاره به شرط تملیک است. با این روش خریدار نیازی به ارائه چک، سفته یا ضامن برای بازپرداخت‌های اقساط خود ندارد؛ چرا که با توافق صورت گرفته با فروشنده سیم کارت، سیم کارت تا پرداخت آخرین قسط در اختیار مالکیت فروشنده است و تنها بعد از پرداخت آخرین قسط به نام خریدار می‌شود.

نحوه پرداخت اقساط سیم کارت 0912

حال که تصمیم خود را برای خرید اقساطی سیمکارت 0912 گرفته‌اید، بهتر است با نحوه پرداخت اقساط آن نیز آشنا شوید. اقساط آن را به دو روش زیر قابل پرداخت است:

  1. کسانی که تا به حال سیم کارت 0912 به نام آن‌ها نبوده است، می‌توانند اقساط خود را طی 36 ماه پرداخت کنند.
  2. کسانی که دارای شرایط سیم کارت اقساط بلند مدت نیستند و باید اقساط خود را در مدت زمان 4 تا 6 ماهه پرداخت کنند.

برای خرید سیمکارت قسطی 0912 بهترین کار خرید و فروش در سایت‌های معتبر است. یکی از این سایت‌ها که می‌توانید از آن راهنمایی بگیرید، سایت بهبودی‌موبایل است که با چندین سال تجربه شما را در انتخاب بهترین پیش‌شماره و عقد قرارداد یاری خواهند کرد.

خرید سیم کارت ۰۹۱۲ اقساطی بدون پیش پرداخت

بهبودی موبایل یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش اقساطی سیم کارت دائمی همراه اول 0912 می باشد، این مرکز خرید سیمکارت اقساط را بدون نیاز به ضامن و تنها با پرداخت مرتب اقساط فراهم می کند، فروش اقساطی سیم کارت همراه اول 0912 ارزان را می توانید با بهبودی موبایل تجربه کنید. برای خرید سیم کارت اقساطی کافی است تا قرارداد فروش اقساطی سیم کارت را امضاء کرده و پس از آن است که می توانید به راحتی سیم کارت خود را دریافت کنید.
برای ثبت نام اقساطی سیم کارت دائمی همراه اول کافی است تا به سایت بهبودی موبایل مراجعه کنید.

فروش اقساطی سیم کارت همراه اول 0912 کد 1 یکی از محبوب ترین درخواست هایی می باشد که از سوی مردم بوده از این رو است که شما می توانید از میان سیم کارت های دائمی همراه اول از این سیم کارت برای خرید استفاده کنید. برخی از افراد از خرید کد های پست هم استفاده می کنند برای مثال می توانید از سیم کارت های کد 4 و 5 استفاده کنید. بهبودی موبایل فروش اقساطی سیم کارت همراه اول اقساطی 0912 کد 4 و کد 5 را انجام می دهد اما فروش اقساطی سیم کارت همراه اول 0912 کد۵ بیشتر می باشد چرا که درخواست در این زمینه بیشتر است.

سیم کارت اقساط بلند مدت

قیمت سیمکارت 912 قسطی بسیار متفاوت می باشد، در برخی از سیم کارت ها که ارزش قیمت گذاری آن کم می باشد، سیم کارت اقساطی بدون پیش پرداخت را می توانید تهیه کنید و پس از پرداخت قسط اول سیم کارت خود را تحویل بگیرید. فروش اقساطی سیم کارت دائمی همراه اول 0912 از سوی مردم تقاضای بیشتری دارد و در این زمینه بهتر است در ابتدا شما از طریق قیمت گذاری سیم کارت قیمت سیم کارت خود را تخمین بزنید و پس از آن است که می توانید از قیمت واقعی آن مطمئن شوید. شما می توانید برای برخی از سیم کارت ها از شرایط سیم کارت اقساطی بدون سود استفاده کنید و با استفاده از بهبودی موبایل استعلام اقساط سیم کارت همراه اول را پیدا کنید.

برای محاسبه اقساط سیم کارت کافی است سیم کارت مورد نظر و مدت زمانی که برای اقساط لازم دارید را وارد کنید تا مشاوران بهبودی موبایل در سریع ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند. این مجموعه در زمینه خرید و فروش سیم کارت قدیمی همراه اول نیز فعالیت دارد.

شرایط اقساط مناسب خود را انتخاب کنید.
0912 106 85 85
اقساط 4 ماهه
4 ماهه
5 ماهه
6 ماهه
7 ماهه
8 ماهه
9 ماهه
10 ماهه
30%
40%
50%
60%
مبلغ سیم کارت:
192.333.000 تومان
پیش پرداخت:
192.000 تومان
مانده:
2.333.000 تومان
درصد سود:
3.5%
سود ماهانه:
مجموع سود:
2.333.000 تومان
تعداد اقساد:
192.333.000 تومان
بهای تمام شده:
192.000 تومان
پرداخت ماهانه:
2.333.000 تومان

شرایط خرید اقساطی سیم کارت

جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .
جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .
جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .