خريد سيم کارت

خرید سیم کارت با بهترین و مناسبترین قیمت را می توانید از بهبودی موبایل بخواهید. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به دنبال خرید و یا فروش سیم کارت همراه اول یا 0912 هستید مرجع این سیم کارت ها مجموعه بهبودی موبایل است که بهترین ها را پیش پای شما قرار می دهد.

فرم خرید سیم کارت همراه اول

برای خرید سیم کارت همراه اول نمی دانید چه کنید؟ 
برای خرید سیم کارت همراه اول خود می توانید درخواست و اطلاعات مربوط به سیم کارت خود را در فرم زیر پر کنید تا کارشناسان بهبودی موبایل در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سیم کارت

از مهم ترین عواملی که سبب شد تا این نسل به نسل ارتباطات شهرت پیدا کند ارتباط از راه دور و تنها با گرفتن چند شماره بود، بله درسته یکی از مهم ترین عوامل گوشی ها نه بلکه سیم کارت ها بودند.
سیم کارت ها قطعات بسیار کوچکی هستند که سبب شده است تا افراد در هر نقطه از جهان با یکدیگر در ارتباط باشند،به نوعی می توان گفت سیم کارت هویت دیجیتالی افراد به شمار می رود،گوشی ها توانایی شناخت افراد را بر اساس شماره هایی که دارند در داده های خود ذخیره می کنن. شاید سیم کارت ها در گذشته به عنوان راهی برای ارتباط استفاده می شدند؛ اما امروزه علاوه بر ارتباط سیم کارت ها بخصوص سیم کارت همراه اول یکی از راه های سرمایه گذاری است.

انواع سیم کارت

در ابتدای راه باید بدانیم که چند نوع سیم کارت داریم؟ 

باید گفت اگر درباره نوع سیم کارت ها بخواهیم صحبت کنیم به طور کلی سیم کارت ها به دو دسته سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری تقسیم بندی می شوند. اما تفاوت سیم کارت دائمی یا اعتباری چیست؟ 

در ارتباط تفاوت این نوع از سیم کارت ها می توان گفت سیم کارت های دائمی در آخر هر ماه قبضی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد و فرد با پرداخت آن از راه های متفاوت می تواند، اما در رابطه با سیم کارت های اعتباری باید گفت این نوع از سیم کارت ها را برای استفاده باید شارژ کنید، یکی از این روش ها استفاده از کدها دستوری مخصوص به شارژ گوشی و خرید اعتبار است استفاده کنید. 

سیم کارت دائمی همراه اول

سیم کارت اعتباری یا دائمی؟ کدام یک گران تر است؟ کدام یکی بهتر است برای خرید و استفاده؟

تصور های بسیار متفاوتی در رابطه با سیم کارت های دائمی و اعتباری وجود دارد، بسیاری تصور می کنند قیمت سیم کارت دائمی همراه اول همواره از قیمت سیم کارت های اعتباری بالاتر است. اما این تصور در اینجا به طور کامل باطل می شود.

درست است که بطور کلی قیمت سیم کارت اعتباری بسیار مقرون بصرفه است اما این دلیل نمی شود که برای سرمایه گذاری پیشنهاد نشود. چرا؟ به علت اینکه ما سیم کارت های اعتباری را داریم که از خط های دائمی گرانتر است. مثلا یکی از خطهایی که در بهبودی موبایل موجود است 09032000000 بوده که قیمت آن نزدیک به 2 میلیار است. این نوع از سیم کارت ها به طور کلی برای بیزینس و کسب و کار استفاده می شود و به خط های بیلبوردی مشهورند.

اما اگر می خواهید از پرداخت شارژ رهایی یابید می توانید خط اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنید. اما اگر بخواهیم درباره میانگین قیمتی سیم کارت صحبت کنیم قیمت خرید سیم کارت های دائمی رنج بالاتری از سیم کارت های اعتباری دارند. درمورد قیمت سیم کارت دائمی همراه اول باید گفت، این نوع سیمکارت دارای قیمت های متنوعی میباشد چراکه بستگی به قرار گیری شماره ها داشته و میزان رندی سیم کارت، هرچه سیم کارت رند تر باشد قیمت سیم کارت دائمی نیز افرایش میابد. یکی از مهم ترین انواع سیم کارت در ایران سیم کارت های دائمی همراه اول می باشد این نوع از سیم کارت ها از گران ترین نوع سیم کارت به شمار می رود و روش قیمت گذاری در آن بسیار متنوع است شما می توانید با استفاده از قیمت گذاری سیم کارت به راحتی قیمت سیم کارت خود را استعلام کنید،در روش قیمت گذاری برای سیم کارت ویژگی های زیادی مورد بررسی قرار می گیرد.

انواع اپراتورهای سیم کارت

حالا به بخش انواع اپراتور ها می رسیم به طور کلی اپراتور ها بر قیمت خرید و فروش سیم کارت تاثیرگذارند. در رابطه با انواع اپراتور سیم کارت به طور کلی در ایران سه نوع اپراتور سیمکارت وجود دارد،اولین و برجسته ترین آن سیم کارت های همراه اول می باشد این نوع از سیم کارت از جمله گران ترین سیم کارت ها در ایران به شمار می رود تنها سیم کارت هایی که این اپراتور تولید می کند سیم کارت های دائمی می باشد. اگر شما از دسته افرادی هستید که به دنبال خرید سیم کارت همراه اول دائمی است؛ خرید سیم کارت کد 2 یکی از پیشنهادات ما به شماست.

دومین اپراتور در ایران ایرانسل بود؛ یکی از اولین اپراتورهایی می باشد که سیم کارت اعتباری را در جامعه گسترش داد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت با ورود اپراتور ایرانسل دریافت سیم کارت های اعتباری رایگان بین مردم رواج پیدا کرد. چرا که ایرانسل یکی از اولین اپراتورهایی بود که سیم کارت رایگان به مردم ارائه میداد.

آخرین اپراتور سیم کارت رایتل می باشد این اپراتور هم مانند ایرانسل از سیم کارت های دائمی و اعتباری برخوردار است. در نهایت بهتر است بدانید که نوع دیگری از سیم کارت وجود دارد به نام سیم کارت رند، قیمت سیم کارت رند بستگی به نوع رندی و درجه رندی سیمکارت میباشد که جهت سرمایه گذاری روی سیم کارت بسیار پیشنهاد می شود. سرمایه گذاری در سیم کارت رند همراه اول از بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری میباشد.

خرید سیم کارت همراه اول

اگر درباره نحوه قیمت گذاری سیم کارت ها اطلاعات کافی ندارید به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را بخونید.
درباره نحوه قیمت گذاری در سیم کارت اولین فاکتور مربوطه که در نظر گرفته می شود پیش شماره سیم کارت می باشد،در بین تمام پیش شماره هایی که در ایران وجود دارد پیش شماره 0912 بسیار گران تر از دیگر پیش شماره ها می باشد بسیاری از افراد به دنبال خرید سیم کارت 0912 ارزان قیمت هستند اما، به طور کلی این نوع از پیش شماره ها بسیار ارزش بالایی دارد و برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری می باشند خرید این نوع از پیش شماره بسیار توصیه می شود.

دومین موردی که باید در رابطه با موضوع نحوه قیمت گذاری در نظر داشته باشید سبک رندی می باشد،در چند سال اخیر برای شماره هایی که از الگوی خاص عددی پیرو می کنند رندی هایی را تعریف کرده اند که سبب شده تا افراد شماره ها را با این نوع رندی شناسایی کنند، یکی از انواع رندی در ایران که بسیار قیمت بالایی دارد سیم کارت رند کد 1 می باشد ،این سبک از سیم کارت علاوه بر زیبایی در نحوه نوشتاری و زیبایی کلامی دارای قیمت بسیار بالایی می باشد از این رو می باشد که بسیاری از افراد این سیم کارت ها را به چشم یک وسیله برای سرمایه گذاری می دانند.یکی دیگر از عواملی که در قیمت گذاری موثر می باشد صفر و یا کارکرده بودن سیم کارت ها می باشد سیم کارت های صفر به طور معمول قیمت بالاتری داشته و برای بسیاری از انواع رندی به سختی سیم کارت صفر پیدا می شود. اما می خواهیم یکی از محبوب ترین انواع رندی سیم کارت را به شما معرفی کنیم.

سیم کارت کد 1

این نوع از سیم کارت را از کجا تشخیص دهیم؟

یکی از مشخص ترین روش تشخیص آن وجود عدد یک است هر شماره ای که پس از پسوند خود عدد یک داشته باشد به عنوان سیم کارت کد 1 شناخته می شود،ارزش بالای این سیم کارت ها قابل بیان نبوده و پیدا کردن سیم کارت صفر این نوع از رندی در بازار بسیار سخت می باشد.
در رابطه با سیم کارت های کد 2 تا 9 نیز رویه به این صورت می باشد.

سیم کارت تاریخ تولد

یکی از لوکس ترین نوع سیم کارت می باشد،سیم کارت های تاریخ تولد برای بسیاری از افراد به عنوان تجملات شناخته می شود،برای افرادی که تاریخ تولد رندی دارند این نوع از سیم کارت ها بسیار گران تر می باشد ،در این نوع از سیم کارت هر چه صفر بیشتر باشد و سبب شود تا عدد تاریخ تولد بیشتر نشان داده شود گران تر می باشد،یکی دیگر از عواملی که سبب می شود تا قیمت این نوع از سیم کارت بالا باشد تکرار اعداد می باشد،عدد های تکراری سبب بالا رفتن قیمت سیم کارت می شود.

خرید سیم کارت قسطی

یکی از روش های عادی برای خرید سیم کارت تهیه آن به طور مستقیم و با پرداخت پول می باشد اما برای بسیاری شاید خرید خط موبایل و پرداخت کامل سخت باشد به همین جهت بسیاری از افراد خرید سیم کارت قسطی را انتخاب می کنند.در این نوع از علاوه بر اینکه برای فرد سود آور می باشد بسیاری از بارها را از دوشش بر میدارد.

بسیاری از افراد که به دنبال خرید سیم کارت به صورت قسطی هستند سیم کارت هایی را تهیه کرده اند که قیمت بسیار بالایی دارد از این رو قسط بندی آن برایشان بسیار راحت می باشد.

یکی از روش های خرید خط به صورت قسطی مراجعه به بهبودی موبایل می باشد این مجموعه یکی از مجموعه های معتبر در ایران می باشد که تنها در زمینه خرید و فروش سیم کارت های دائمی فعالیت دارد و با ارائه مشاوره رایگان در زمینه خرید سیمکارت های دائمی شما را راهنمایی می کند تا شما علاوه بر انتخاب مناسب با بودجه تان از سود در کوتاه مدت نیز برخوردار شوید؛ همچنین بهبودی موبایل از بهترین سایت فروش سیم کارت میباشد که میتوانید خرید آنلاین سیم کارت را با آن تجربه کنید.

شرایط اقساط مناسب خود را انتخاب کنید.
0912 106 85 85
اقساط 4 ماهه
4 ماهه
5 ماهه
6 ماهه
7 ماهه
8 ماهه
9 ماهه
10 ماهه
30%
40%
50%
60%
مبلغ سیم کارت:
192.333.000 تومان
پیش پرداخت:
192.000 تومان
مانده:
2.333.000 تومان
درصد سود:
3.5%
سود ماهانه:
مجموع سود:
2.333.000 تومان
تعداد اقساد:
192.333.000 تومان
بهای تمام شده:
192.000 تومان
پرداخت ماهانه:
2.333.000 تومان

شرایط خرید اقساطی سیم کارت

جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .
جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .
جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .