فروش سیم کارت

فروش سیم کارت یکی از کارهای تخصصی است که در حوزه فروش سیم کارت های دائمی همراه اول این موضوع تخصصی تر هم می شود. از این رو است که بهبودی موبایل می تواند یکی از مشاوران همراه شما باشد؛ تا بتوانید سیم کارت 0912 خود را به بهترین شکل ممکن به فروش برسانید.

برای فروش سیم کارت شما می توانید فرم و مشخصات خود را در زیر تکمیل نمایید و کارشناسان فروش در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل می نمایند.

سیم کارت

یکی از بزرگترین عواملی که تاثیر شگرفتی در زمینه پیشرفت علم و دانش در دنیا داشته توانایی برقراری ارتباط از راه های دور می باشد، یکی از عواملی که تاثیر گذار بود در این زمینه ابداع سیم کارت هایی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. این وسیله کوچک سبب شده تا افراد در تمامی نقاط جهان با یکدیگر در ارتباط باشند و با هم ارتباط برقرار کنند از سوی دیگر این وسیله سبب شده تا افراد به راحتی به اینترنت وصل شده و نه تنها با اطرافیان خود بلکه با جهان در ارتباط باشند.

امروزه سیم کارت ها دارای اپراتور های متنوع زیادی می باشند یکی از معتبر ترین آن ها همراه اول می باشد که یکی از اپراتور های دولتی می باشد و قیمت سیم کارت همراه اول بسیار بالا است، پس از همراه اول دومین اپراتور ایرانسل می باشد این اپراتور که با همکاری ایران و یک شرکت آفریقایی کار خود را در ایران آغاز کرده است یکی از اپراتور هایی می باشد که با همراه اول رقابت تنگاتنگی دارد و آخرین اپراتور در زمینه سیم کارت رایتل می باشد، این اپراتور نیز به تازگی با ارائه محصولات جدید و متنوعی که دارد در چرخه رقابت قرار گرفته است. اگر شما از دسته افرادی هستید که قصد خرید سیم کارت دارد. می توانید فرم خرید سیم کارت را در مجموعه ما تکمیل کنید.

فروش سیم کارت

اگر قصد به فروش گذاشتن سیم کارت همراه اول خود را دارید باید دقت های لازم را انجام دهید، یکی از مواردی که درباره فروش و خرید سیم کارت باید رعایت کرد، فهمیدن قیمت درست یک سیم کارت می باشد، در این مورد بهتر است از ابتدا نوع رندی سیم کارت خود را مشخص کنید،این نکته بسیار مهم و ضروری می باشد به علت اینکه در نحوه قیمت گذاری در زمینه فروش بسیار تاثیر دارد. چه برای خرید سیم کارت و چه برای فروش سیم کارت شما باید ارزش آن را بدانید، اینکه سیم کارت کد 1 باشد تفاوت قیمتی چشمگیری با زمانی که سیم کارت شما کد 9 است دارد.

در زمینه تعیین نوع رندی سیم کارت خود می توانید با بهبودی موبایل تماس حاصل نمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند البتع یکی دیگر از روش های تشخیص نوع رندی سیم کارت این است که خودتان آن را شناسی کنید با استفاده از خط های مشابه خط خود که در بازار قرار دارد مقایسه کنید تا نوع رندی را متوجه شوید، اما به طور کلی این موضوع مقداری تخصصی می باشد از این رو اگر می خواهید در زمینه فروش اقدام کنید بهتر است از کسی که در این زمنیه تخصص دارد کمک بگیرید.

در ادامه پس از تشحیص نوع رندی سیم کارت خود می توانید فرآیند قیمت گذاری را طی کنید، سبک و روش قیمت گذاری بهتر است از متخصصان بهبودی موبایل کمک بگیرید و یا شما می توانید با پر کردن فرم تخمین قیمت آنلاین از قیمت سیم کارت خود مطلع شوید، یکی دیگر از روش های قیمت گذاری برای سیم کارت این است که با استفاده از سیم کارت هایی که در بازار وجود دارد و تشابه زیادی با سیم کارت شما دارد تخمین قیمت بزنید. استعلام قیمت سیم کارت همراه اول خود را براحتی با نرم افزار تخمین قیمت آنلاین انجام دهید. در ادامه قصد داریم در ارتباط با نحوه قیمت گذاری برای انواع رندی سیم کارت صحبت کنیم.

فروش سیم کارت کد 1

یکی از سیم کارت های بسیار محبوب در بازار سیم کارت های کد 1 می باشد این نوع از سیم کارت ها از ارزش تجاری بالایی در بازار سیم کارت برخوردار است از این رو می توان گفت قیمت آن ها بسیار بالا می باشد،اگر بخواهیم درباره نحوه قیمت گذاری سیم کارت های کد 1 صحبت کنیم در این نوع از سیم کارت پس از پیش شماره عدد 1 نمایش داده می شود؛ برای تعیین قیمت این نوع از سیم کارت هرچه تعداد یک ها بیشتر باشد ارزش آن بیشتر می شود.به طور مثال برای سیم کارت 091211*11*1 قطعا قیمت بیشتری تعیین می شود تا سیم کارت 091211*11** در ارتباط با سیم کارت های کد 5 و همینطور بقیه کد ها همین رویه برقرار است.

سیم کارت آیینه ای

یکی از رایج ترین سیم کارت ها در ایران سیم کارت های آینه ای می باشد، در سیم کارت های آیینه ای اعداد طوری تعبیه شده اند که درست شبیه به نشان دادن عدد در آیینه برعکس باشد به طور مثال در شماره 0910*3443** بین اعداد 34 و 43 ارتباط آینه ای برقرار است،در نحوه قیمت گذاری این نوع از سیم کارت ها می توان گفت هرچه اعداد آینه ای به یکدیگر نزدیک تر باشند قطعا قیمت آن بالا تر می باشد.

به فروش رساندن سیم کارت

به فروش رساندن سیم کارت روش های متفاوتی دارد یکی از این روش واگذار کردن آن به افرادی می باشد که در این زمینه فعالیت دارند بهبودی موبایل یکی از مراجعی است که دراین زمنیه فعالیت دارد به طور کلی بهبودی موبایل تنها مرکزی می باشد که تنها در زمینه خرید و فروش سیم کارت همراه اول فعالیت دارد، از این رو این مجموعه در زمینه قیمت گذاری خط و فروش سیم کارت بسیار معتبر و با تجربه می باشد، اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد فروش سیم کارت خود را دارید می توانید بهبودی موبایل را انتخاب کنید. همچنین می توانید در مزایده سیم کارت رند همراه اول شرکت کرده و از حراج سیم کارت سیم کارت رند همراه اول استفاده کنید.

شرایط اقساط مناسب خود را انتخاب کنید.
0912 106 85 85
اقساط 4 ماهه
4 ماهه
5 ماهه
6 ماهه
7 ماهه
8 ماهه
9 ماهه
10 ماهه
30%
40%
50%
60%
مبلغ سیم کارت:
192.333.000 تومان
پیش پرداخت:
192.000 تومان
مانده:
2.333.000 تومان
درصد سود:
3.5%
سود ماهانه:
مجموع سود:
2.333.000 تومان
تعداد اقساد:
192.333.000 تومان
بهای تمام شده:
192.000 تومان
پرداخت ماهانه:
2.333.000 تومان

شرایط خرید اقساطی سیم کارت

جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .
جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .
جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .