قیمت گذاری سیم کارت

نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت یکی از گزینه های بسیار عالی می باشد که می توانید به راحتی با استفاده از آن قیمت سیم کارت خود را بدانید.

خطوط همراه اول از قدیمی ترین و اولین سیم کارت‌های ایران بوده‌اند که قدمتی بسیار طولانی دارند. شاید به همین علت قیمت سیم کارت‌های 0912 همراه اول نسبت به سیم کارت‌های دیگر بسیار گران قیمت تر و پر رقابت تر می‌باشند. این سری از سیم کارت‌ها با توجه به نرخ بازار به راحتی می‌توانند تغییر قیمت بدهند. برای برآورد قیمت سیم کارت و بدست آوردن هزینه آنلاین سیم کارت‌های همراه اول نیاز است به یک فرم محاسبه آنلاین دسترسی داشته باشید تا بتوانید قیمت سیم کارت خود را به صورت آنلاین بدست آوردی. برای برآورد هزینه سیم کارت 0912 خود می‌توانید در صفحه‌ی تخمین قیمت سیم کارت یعنی همین صفحه، قیمت روز سیم کارت خود را برآورد کنید. در ادامه شما می‌توانید با استفاده از نرم افزار قیمت گذاری سیم کارت 912 و ربات قیمت گذاری سیم کارت به راحتی قیمت سیم کارت خود را بدانید و تخمین قیمت خط موبایل خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

نحوه تخمین قیمت سیم کارت

بیشتر ربات های تخمین سیم کارت در اینترنت به صورت فیک در حال فعالیت هستند. شما می توانید به جای استفاده از ربات قیمت گذاری سیم کارت رایگان فیک، از طریق کانال قیمت گذاری سیم کارت و ابزار تخمین قیمت بهبودی موبایل استفاده کنید. نیاز یک کارشناس برای کارشناس قیمت سیم کارت برای اقداماتی چون خرید و فروش سیم کارت لازم به شمار می آید؛ بهبودی موبایل می تواند کارشناس قیمت گذاری سیمکارت شما باشد. جهت قیمت گذاری دقیق سیم کارت خود، فرم زیر را پر نموده تا کارشناسان سیم کارت ما خط شمارا بررسی کرده و در سریعترین زمان ممکن قیمت سیم کارت را به شما اطلاع دهند.

قیمت گذاری سیم کارت شما توسط کارشناس فقط با یک فرم کوچک

بیشتر ربات های تشخیص قیمت سیم کارت دقیق نیستند؛ برای قیمت دقیق سیم کارت نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه برای تخمین یا قیمت گذاری دقیق سیم کارت مدنظر خود ندارید؛ نه تا زمانی که بهبودی موبایل همراه شماست.

شیوه های تعیین قیمت سیم کارت برای فروشی موفق

یکی از راحت ترین روش‌ها برای تعیین قیمت سیم کارت و محاسبه قیمت خط تلفن استفاده از نرم افزارهای تخمین قیمت است. قیمت گذاری آنلاین سیم کارت رند یکی از روش‌های مدرن و جدیدی می‌باشد که در زمینه قیمت گذاری سیم کارت‌های رند و محاسبه آنلاین قیمت سیم کارت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این روش، قیمت گذاری رایگان سیم کارت بوده و شما به راحتی با استفاده از این ابزار‌ها میتوانید برای تشخیص قیمت سیم کارت خود استفاده کنید. تخمین قیمت شماره موبایل یکی از بخش‌های مهم در خرید و فروش است. راه های متعددی وجود دارد، اما میتوانید محاسبه قیمت سیم کارت خود را با کمک سایت قیمت گذاری سیم کارت انجام دهید.

عده‌ای به دنبال فرمول قیمت گذاری سیم کارت می‌باشند. اما هیچ فرمول دقیقی برای تعیین قیمت سیم کارت وجود نداشته و کارشناسان با بررسی عواملی مثل میزان کارکرد، رندی شماره و... قیمت سیم کارت را تخمین می‌زنند.

قیمت گذاری رایگان سیم کارت همراه اول

یکی از مهم ترین بخش‌های مربوط به خرید و فروش سیم کارت دانستن قیمت آن است، در ارتباط با نحوه ارزش گذاری سیم کارت همراه؛ قیمت گذاری سیم کارت 0912 بسیار حساس بوده و یکی از عواملی که در حساس بودن نحوه قیمت گذاری شماره موبایل تاثیر دارد، رقابتی بوده بازار سیم کارت است.

سیم کارت‌ها به دلیل بازار نزدیکی که از نظر عدد و رقم دارند رقابت بالا داشته و اگر در زمینه خرید و یا فروش سیم کارت اقدامی را می‌خواهید انجام دهید بهتر است اجازه دهید افرادی که در این زمینه تخصص دارند شما را راهنمایی کنند، راهنمایی افرادی که در این زمینه تجربه دارند برای شما بسیار سودمند است، یکی دیگر از روش‌های تعیین قیمت خط موبایل استفاده از نرم افزار‌های تخمین قیمت خط همراه اول می‌باشد این نرم افزار‌ها با استقاده از پیدا کردن شماره‌های نزدیک به خط مورد نظر شما و تحلیل قیمت آن‌ها می‌توانند قیمت تقریبی را به شما ارائه دهند.

تخمین قیمت سیم کارت همراه اول یکی از مهم ترین روش‌هایی می‌باشد که افراد برای خرید سیم کارت استفاده می‌کنند، تخمین قیمت خط دائمی همراه اول قدیمی کار به نسبت سختی می‌باشد و باید به طور تخصصی انجام شود.

تعیین قیمت سیم کارت کارکرده

در رابطه با تعیین قیمت سیم کارت‌های صفر و کارکرده می‌توان گفت، در همین ابتدا سیم کارت صفر به نسبت سیم کارت‌های کارکرده از قیمت بسیار بالاتری برخوردار است جالب تر اینک سیم کارت‌های صفر به طور کلی در بازار بسیار کمیاب هستند به طور مثال سیم کارت کد یک صفر در بازار خرید و فروش موبایل به سختی یافت می‌شود، در رابطه با سیم کارت‌های کارکرده موضوع کمی متفاوت است، سیم کارت‌های کارکرده به دلیل اینکه در دست افراد قرار دارد قیمت گذاری خط آنها دلخواه می‌باشد، شاید نکته جالب در ارتباط با این نوع از سیم کارت‌ها خریدشان می‌باشد، پیدا کردن سیم کارت‌های کد 1 به راحتی صورت می‌گیرد از این رو دست افراد برای خرید این نوع از سیم کارت بسیار باز است، اگر شما فردی هستید که قصد خرید سیم کارت کارکرده را دارید بهتر است از بهبودی موبایل مشاوره رایگان کسب کنید تا در موضوع قیمت سیم کارت دائمی همراه اول 0912 دچار مشکل نشوید. با محاسبه قیمت تخمینی سیم کارت میتوانید نسبت به خرید یا فروش سیم کارت اقدام کنید.

قیمت سیم کارت 0912

یکی از محبوب ترین سیم کارت‌ها در ایران سیم کارت‌های دائمی همراه اول می‌باشند، سیم کارت‌های 0912 همراه اول یکی از گرانترین سیم کارت‌های ایران است، در بین انواع سیم کارت 0912 ارزان و گرانی ها بستگی به کد سیم کارت دارد. برای نمونه سیم کارت کد 1 یکی از گزینه های گران است.

چرا سیم کارت کد 1 گران قیمت است؟

این نوع از کد سیم کارت در کنار گرانی، پرطرفدار است؛ قیمت بالای می تواند سبب شود تا برای سرمایه گذاری کوتاه مدت گزینه بسیار مناسبی باشد.

جالب است بدانید این نوع از سیم کارت‌ها از ارزش بیشتری نسبت به سیم کارت کد 2 برخوردار است. شما با پرداخت قیمت سیم کارت 0912 کارکرده کد 2 نمی توانید سیم کارت کد 1 خریداری نمایید. بنابراین سیم کارت کد 1 را برای خرید به شما پیشنهاد می‌کنیم.

از سمتی دیگر کد یک در کنار رندی آن نیز مهم است. یکی از انواع رندی در سیم کارت‌های دائمی همراه اول سیم کارت‌های آیینه‌ای است، این رندی از سیم کارت گران و از ارزش قیمتی بالایی برخوردار است، چرا که این نوع سیم کارت علاوه بر اینکه در کلام زیبا می‌باشد، در گفتار نیز توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند.

بهبودی موبایل از جمله مجموعه های قیمت گذاری سیم کارت 912 نیز است؛ که می تواندشما را در خرید سیم کارت دائمی همراه اول به صورت تخصصی راهنمایی کند. 

قیمت روز سیم کارت همراه اول

برای خرید سیم کارت یکی از المان های مهم را می توان قیمت های بروز سیم کارت دانست؛ در بازار امروز که قیمت‌ها روزانه دچار نوسان می‌شوند می‌توان گفت پیدا کردن قیمت بروز بسیار سخت است مخصوصا در زمینه خرید سیم کارت؛ اما با این حال اگر شما مطمئن از خرید و یا فروش سیم کارت خود هستید، می توانید با استفاده از فرم تخمین قیمت در سریع ترین زمان ممکن قیمت سیم کارت مد نظر به شما اطلاع داده می شود.

قیمت سیم کارت رند

در روش قیمت گذاری آنلاین سیم کارت رند در ابتدا باید به نوع رندی سیم کارت توجه شود، در ابتدا شما باید تعیین کنید که نوع رندی سیم کارتتان چیست؟ برای مثال سیم کارت شما در ابتدا در دسته چه نوع کدی است،پس از تعیین کردن این موضوع می‌توان به نوع رندی سیم کارت پرداخت، برای مثال سیم کارت‌های تاریخ تولد می‌توان قیمت بسیار بالایی تعیین کرد، اگر به دنبال قیمت سیم کارت‌ها رند هستید و نمی توانید مدت زمان زیادی را منتظر بمانید. می توانید از تخمین و پیش بینی قیمت با استفاده از سیم کارت های شبیه به سیمکارت مورد نظر خود استفاده کنید.

یکی دیگر از انواع سیم کارت‌های رند سیم کارت کد صفر می‌باشد، این سیم کارت‌های بسیار کمیاب بوده و پیدا کردن آن‌ها بسیار سخت است، شما برای پیدا کردن سیم کارت کد 0 می‌توانید از بهبودی موبایل کمک بگیرید، مجموعه ما کامل ترین پک‌های سیم کارت را ارائه می‌دهد از این رو اگر به دنبال سیم کارت کد 0 هستید در مجموعه بهبودی موبایل ان را پیدا خواهید کرد.

قیمت گذاری سیم کارت همراه اول کد 1

در پایان در ارتباط با نحوه قیمت گذاری سیم کارت کد 1 همراه اول شما می‌توانید با استفاده از مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا حتی مراکز خرید و فروش سیم کارت قیمت سیم کارت خود را پیدا کنید، اما برای دانستن قیمت دقیق سیم کارت خود می‌توانید با پر کردن فرم تخمین قیمت در بهبودی موبایل، قیمت سیم کارت خود را در سریعترین زمان ممکن به دست آورده و استعلام قیمت سیم کارت همراه اول 0912 خود را داشته باشید.

این دسته از سیم کارت‌ها از جمله سیم کارت‌های گران همراه اول می‌باشند، یکی از مهم ترین بخش‌هایی که در رابطه با این نوع از سیم کارت‌ها بسیار مهم است، سیم کارت کد 1 بسیار پرطرفدار بوده و این نوع از سیم کارت‌ها در دسته سیمکارت های گران قیمت قرار داشته و بسیاری از افرادی که این سیم کارت‌ها را خریداری می‌کنند بیشتر برای سرمایه گذاری از آن‌ها استفاده می‌کنند.

قیمت گذاری دقیق سیم کارت همراه اول

در بهبودی موبایل شما به راحتی هر چه تمام میتوانید قیمت شماره تلفن خود را توسط کارشناسان با تجربه ما به صورت رایگان کارشناسی کنید. کارشناسان ما در کنار شما هستند تا شما ارزش واقعی سیم کارت 0912 خود را متوجه شوید و نسبت به ارزش سیمکارتتان اگر قصد فروش دارید اقدام به فروش کنید.

یکی از مهم ترین بخش‌هایی که می‌تواند در زمینه خرید سیم کارت به شما کمک کند خرید اقساطی سیم کارت می‌باشد، این موضوع به خیلی از افراد یاری رسانده است تا با استفاده از آن به راحتی بتوانند سیم کارت مورد نظر خود را خریداری کنند. برآورد قیمت سیم کارت در روش‌های آنلاین دقیق نمی باشد و برای به دست آوردن قیمت دقیق آن‌ها میتوانید به راحتی از مشاوران خرید و فروش سیم کارت برای تعیین قیمت سیم کارت استفاده کنید.

مجموعه بهبودی موبایل 

بهبودی موبایل در واقع از مجموعه های معتبر خرید و فروش سیم کارت در دنیای اینترنت می باشد. اگر شما به دنبال یک خط رند و لاکچری برای خود هستید میتوانید بدون هیچگونه نگرانی و سختی، سیم کارت خود را در سایت بهبودی موبایل به فروش گذاشته و کمی منتظر بمانید تا مشتری به سراغ شما بیاید.

عده ای از افراد فکر می کنند که فروش و قیمت گذاری سیم کارت کار سختی به نظر می آید، زیرا فکر می کنند برای خطشان مشتری گیر نمی آید و یا خط آنهارا با قمیت مناسب نمی خرد. اما این موضوع درست نمی باشد؛ شما برای  فروش سیم کارت خود باید راه و روش درستی را در پیش گیرید. این صفحه را تا آخر بخوانید تا با فوت و فن های فروختن انواع سیم کارت آشنا شوید. مطمئن باشید در انتها به ترفند های فروش فوری خط مسلط خواهید شد.

میانگین قیمت سیم کارت کارکرده همراه اول چقدر است؟
یکی از نکات مهمی که در رابطه با سیم کارت های همراه اول کارکرده قیمت پایین تری به نسبت سیم کارت های صفر دارند، قیمت سیم کارت های همراه اول کارکرده به طور میانگین می تواند بین 20 تا 50 میلیون باشد.
قیمت روز سیم کارت همراه اول را به چه صورت پیدا کنیم؟
یکی از مهم ترین بخش های پیدا کردن قیمت سیم کارت بروز بودن آن است چرا که قیمت سیم کارت به طور روزانه درحال افزایش است، برای پیدا کرد قیمت سیم کارت می توانید با مشاوران بهبودی موبایل در تماس باشید.
قیمت گذاری سیم کارت همراه اول کد 1 به چه صورت می باشد؟
یکی از نکاتی که باید در رابطه با سیم کارت های کد 1 دقت کرد این است که قیمت این نوع از سیم کارت ها بسیار بالا بوده و بهتر است با استفاده از مشاوران بهبودی موبایل استعلام سیم کارت های خود را به دست آورید.
چگونه قیمت دقیق سیم کارت را محاسبه کنیم؟
محاسبه قیمت سیم کارت امری تخصصی می‌باشد، شما می‌توانید فرم بالای صفحه را پر نموده تا سیم کارت شما به صورت دقیق کارشناسی شده و در اولین فرصت قیمت سیم کارت به شما اطلاع داده شود.
آیا ربات قیمت گذاری سیم کارت وجود دارد؟
خیر، در واقع عده‌ای از افراد به اسم ربات قیمت گذاری سیم کارت مخاطب را جذب سایت خود نموده و با دادن یک قیمت فیک و اشتباه به آنها، سیم کارتشان را با قیمت پایینی خریداری می کنند.
شرایط اقساط مناسب خود را انتخاب کنید.
0912 106 85 85
اقساط 4 ماهه
4 ماهه
5 ماهه
6 ماهه
7 ماهه
8 ماهه
9 ماهه
10 ماهه
30%
40%
50%
60%
مبلغ سیم کارت:
192.333.000 تومان
پیش پرداخت:
192.000 تومان
مانده:
2.333.000 تومان
درصد سود:
3.5%
سود ماهانه:
مجموع سود:
2.333.000 تومان
تعداد اقساد:
192.333.000 تومان
بهای تمام شده:
192.000 تومان
پرداخت ماهانه:
2.333.000 تومان

شرایط خرید اقساطی سیم کارت

جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .
جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .
جهت خرید اقساطی سیم کارت ( اجاره به شرط تملیک ) نیازی به چک، سفته و ضامن نمی باشد و همراه با قرارداد مکتوب ، سیم کارت تحویل خریدار می گردد .